Reklama na autobusach i tramwajach

Tramwaje

Reklama na tramwajach w Poznaniu to niesamowicie korzystna inwestycja. Miasto posiada bowiem aż 228 tego rodzaju pojazdów, które codziennie krążą po jego całym obszarze, w tym również po samym centrum, gdzie skupia się wiele firm i ma miejsce mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Wybrana przez Państwa treść może zostać naniesiona na:

  • całopojazdowa,
  • strona bezdrzwiowa tzw. "tramboard",
  • moduł tramwaju (w przypadku tramwajów GT8).

Poza tym, możliwa jest także reklama w tramwajach MPK Poznań, np. pod postacią plakatów w ramkach lub nalepek na siedzenia i podłogi. Niezależnie od wybranej opcji, zasięg prezentowanej oferty będzie wyjątkowo szeroki. Reklama w komunikacji miejskiej to tym samym jedna z najbardziej efektywnych strategii marketingowych. Jako że treści promocyjne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, będą one trwałe i wyraźne.

 

Autobusy

Jeśli zastanawiasz się, gdzie powinna znaleźć się Twoja reklama, Autobusy MPK Poznań to idealna powierzchnia do tego celu. Jako że tabor składa się z ponad 300 pojazdów, można swojej akcji marketingowej nadać szeroki zasięg. Reklama na autobusach będzie widoczna dla wszystkich przechodniów na ulicy, w niemal każdej części Poznania. Obszarem pod Twoją treść promocyjną może stać się:

  • cała zewnętrzna powierzchnia autobusu,
  • „fullback” (tył autobusu),
  • „busboard” (strona bez drzwi),
  • tylna szyba.

Podejmując współpracę z nami, mają Państwo gwarancję kompleksowego doradztwa oraz uprzejmej i profesjonalnej obsługi klienta. Chcąc jak najpełniej spełnić Państwa oczekiwania, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dlatego obecnie możliwa jest także reklama w autobusach kursujących po Poznaniu, a nie tylko na zewnątrz. Zamieścimy Państwa materiały promocyjne w ramkach, a także na podłogach i oparciach siedzeń, w postaci nalepek.


Kontakt

adMobil

tel. + 48 530 345 696
biuro@admobil.pl
ul. Gdańska 4/4
64-700 Czarnków
NIP: 763 195 18 08

Przystanek promocja

Atrakcyjne rabaty dla naszych klientów.
Po prostu zapytaj :)

Atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów. Po prostu zapytaj :) (rabaty nie łączą się).
Wykorzystujemy pliki cookies.    Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO), informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PHU Izabela Skórcz, NIP 7631951808. Może się z nim Pani/Pan kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Czarnków 64-700, ul. Gdańska 4/4, e-mail: biuro@admobil.pl, telefonicznie +48 530 345 696 2. Do kontaktów w sprawie ochrony Pani/Pana danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym możesz się kontaktować wysyłając e-mail na adres biuro@admobil.pl 3. Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO przetwarzane będą w celu obsługi korespondencji z administratorem oraz wypełnienia przez niego zadań określonych w przepisach szczególnych określających zakres jego działania np.: wydania decyzji administracyjnej, postanowienia lub innego działania wynikającego z przepisów prawa, umowy lub Pani/Pana zgody. 4. Pani/Pana dane osobowe możemy przekazywać i udostępniać wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa są nimi np.: sądy, organy: ścigania, podatkowe oraz inne podmioty publiczne, gdy wystąpią z takim żądaniem, oczywiście w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pani/Pana dane osobowe możemy także przekazywać podmiotom, które przetwarzają je na zlecenie administratora tzw. podmiotom przetwarzającym, są nimi np.: podmioty świadczące usługi informatyczne, telekomunikacyjne, pocztowe i inne. Jednakże przekazanie Pani/Pana danych nastąpić może tylko wtedy, gdy zapewnią one odpowiednią ochronę Pani/Pana praw. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, następnie zostaną usunięte. 6. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych, może je Pani/Pan sprostować, gdy zachodzi taka konieczność. Ma Pani/Pan także prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 7. Przetwarzanie odbywa się na podstawie Pani/Pana zgody informujemy więc, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie. 8. W przypadku, gdy nie poda nam Pani/Pana swoich danych osobowych nie będziemy mogli rozpatrzyć zgłoszonej przez Pani/Pana sprawy i informować o niej drogą elektroniczną. 9. Przysługuje Pani/Panu także skarga do organu do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.       AKCEPTUJĘ